Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
30-01-2017 00:00:00

BAYDAR YENİDEN İL BAŞKANI!

Avukat Yusuf Demirci’nin geçtiğimiz hafta istifa etmesinin ardından boşalan AK Parti Ardahan İl Başkanlığı koltuğuna genel merkez kararıyla Veteriner Hekim Yunus Baydar atandı.

AK Parti Ardahan İl Başkanlığı görevine getirilen Yunus Baydar, “Bilindiği üzere değerli parti büyüklerim tarafından 20 Ocak tarihi itibariyle AK Parti İl başkanlığı görevine tekrar layık görüldüm. Aktif siyaset anlamında memleketimiz ve insanlarımızın hizmetindeyiz. Kamuoyu ve Ardahanlı hemşerilerimiz tekrar il başkanı olmam için loğun istek ve taleplerde bulunmuşlar. Ardahanlı hemşerilerimiz bu süreçte şahsıma karşı göstermiş oldukları yakın ilgi ve güvenleri için çok teşekkür ediyorum. İnşallah memleketimize daha iyi hizmetlerin gelmesi için çalışacağım. Bu güven bize daha büyük güç verecektir. İlimiz ve bölgemiz AK Parti hükümeti döneminde birçok hizmetleri almıştır. Daha önceden de AK Parti İl genel meclisi üyeliği ve il başkanlığı görevlerinde bulundum. Milletvekili adayı oldum. Tekrar il başkanı olarak göreve başladım. Hükümetimizin ilimize ve bölgemize getireceği hizmetlerin daha da artması için başta il milletvekilimiz, parti teşkilatlarımız ile birlikte uyum içerisinde çalışarak daha iyi ve yaşanabilir bir Ardahan için çalışacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Tüm kamuoyu ve hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. ” dedi.

Baydar: “Onur duydum”
Öncellikle ülkemizin çok önemli hassas süreçten geçtiğini vurgulayan AK Parti İl Başkanı Baydar, “Hassas bir dönemde görevin şahsıma verilmesinden büyük onur duydum. Önümüzdeki dönemde Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli yasal değişikliği sayabileceğimiz Anayasa referandumu yaşanacak. Bu değişiklik
özellikle meclis onayından geçtiği için milletimizin takdirine kalmıştır. Bizde bütün teşkilatlarımızla birlikte partimize gönül vermiş insanlarımızla birlikte köy köy, kapı kapı gezerek bu değişikliğin ülkemize getireceği refah ve huzuru anlatacağız. Bu değişiklikle ülke yönetimindeki çift başlığın ortadan kalkmasıyla Türkiye Cumhuriyetinin daha istikrarlı bir hükümet sistemiyle idare edilmesini, ülkemizin 2023 hedefine ulaşma noktasında büyük avantaj sağlayacağı inancında olduğumuzu anlatacağız. İnşallah hayırlara vesile olur. ” diye konuştu.
Daha öncede AK Parti İl Başkanlığı görevini başarı ile yapmış olan Baydar, 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 Genel seçimlerinde Milletvekili Adaylığı nedeniyle görevinden istifa etmiş, seçimlere Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’ın ardından ikinci sıra adayı olarak katılmıştı.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.